Ctím jednoduchost a funkčnost. Design pro mě neznamená, jak daná věc vypadá, ale také jak funguje. Vytvářím tak čistý a funkční interiér.

Ověření dodavatelé


Za dobu své praxe jsem si vybudoval síť kvalitních dodavatelů. To nepřínáší pouze profesionální jednání, ale také výhodnější ceny. Díky tomu tak můžeme využít výhod mých obchodních partnerů.
Realizace interiéru


Návrh interiéru nekončí jen zpracováním vizualizací, ale potřebná je také samotná realizace. Proto spolupracuji s ověřenými dodavateli, díky kterým mohu zajistit kompletní realizaci interiéru na klíč. V případě, že si chcete realizovat interiér svépomocí nebo s vlastními řemeslníky, dohlížím na realizaci jako autorský dozor.
Pomoc s výběrem nemovitosti


Rádi byste bydleli podle svých představ, ale nejste si jisti správným výběrem nemovitosti? Pomohu Vám s výběrem, doprovodím Vás na prohlídkách a poradím s možnostmi, které daná nemovitost nabízí. Díky tomu tak můžete předejít nevhodnému výběru nemovitosti.

Jaké jsou mé další služby?

Spolupráce s panem Hrnečkem byla naprosto bezvadná.

Jsme spokojení po všech stránkách, jak po stránce přístupu - osobní

i profesionální, tak po stránce výsledného návrhu interiéru, který jsme následně zrealizovali a to za autorského dozoru pana Hrnečka.

Tímto chci poděkovat za spolupráci.

Robin Filák