Interier

Jednoduchý, čistý, funkční.

Navrhuji neobyčejné interiéry. Zaměřuji se na kompletní prostor, který zahrnuje správné osvětlení, kvalitní prostředí nebo chytrou domácnost.

Správné osvětlení

Osvětlení interiéru nám pomáhá při každodenní činnosti jako je vaření, úklid, práce nebo relaxace. U světla rozlišujeme vhodnou teplotu, barvu a intenzitu. Důležité je myslet na to, jak interiér zrovna užíváme, a podle toho také správné osvětlení zvolit.

Kvalitní prostředí

Stejně tak jak v interiéru dbáme na správné osvětlení, musíme dbát na kvalitní prostředí. To neovlivňuje jen naše pocity a náladu, ale také zdraví. Myslíme tak na čistý vzduch a vhodné klima. Za pomoci přírody získáváme zdravé a kvalitní bydlení.

Chytrá elektroinstalace

Chytrá domácnost nám pomáhá ovládat celý dům, který tak bude chytřejší a bezpečnější. Jedním stiskem můžete zhasnout všechna světla, nebo nastavit ideální teplotu v každé místnosti. Pohodlí dopřeje také plná automatizace.

Realizace interiérů


Návrhem interiéru to nekončí, na řadu přichází samotná realizace. Spolu s mými ověřenými obchodními partnery Vám mohu zajistit kompletní realizaci tzv. na klíč. A díky mé partnerské síti dodavatelů získáte nejen kvalitní služby, ale také výhodnější ceny.
Autorský dozor


Jako autorský dozor Vám v případě zhotovení realizace Vašimi řemeslníky mohu zajistit řádný dohled. Díky tomu získáte jistotu, že výsledná realizace bude splňovat vše potřebné a bude odpovídat samotnému návrhu.

Jaké jsou mé další služby?

Spolupráce s panem Hrnečkem byla naprosto bezvadná. Jsme spokojení po všech stránkách, jak po stránce přístupu - osobní i profesionální, tak po stránce výsledného návrhu interiéru, který jsme následně zrealizovali a to za autorského dozoru pana Hrnečka. Tímto chci poděkovat za spolupráci.

Robin Filák