• Facebook
  • Instagram

420 606 060 808

© 2019 DomDesign

Architektonická studie je důležitý začátek, který ukáže možnosti.

Nedílnou součástí, na kterou se zaměřuji, je promyšlený interiér.

1/1

Navrhuji neobyčejné domy. Součástí tak může být zelená střecha nebo fasáda s využitím dešťové vody, fotovoltaické panely pro výrobu elektřiny, nebo chytrá elektroinstalace pro pohodlné bydlení. To vše navíc poháněno ekologickou elektřinou.

Zelená střecha nejen doplní dům o zeleň, ale je i funkční, například vytváří příjemné klima, má izolační vlastnosti, nebo zadržuje dešťovou vodu. Ve spojení s kořenovou čističkou filtruje vodu použitou v domácnosti k dalšímu využití. Stejným způsobem lze vytvořit i zelenou fasádu.

Fotovoltaické panely přeměňují sluneční energii na vlastní elektřinu pro napájení celého domu. Solární kolektory zase vytváří tepelnou energii pro ohřev vody. Další možností je ekologická elektřina, která nezatěžuje přírodu. Dodavateli jsou voda, vítr, slunce a další obnovitelné zdroje.

Chytrá elektroinstalace nám pomáhá ovládat celý dům, ten tak bude chytřejší a bezpečnější. Jedním stiskem můžete zhasnout všechna světla, nebo nastavit ideální teplotu v každé místnosti. Pohodlí dopřeje i automatizace, jako například ovládaní žaluzií podle pohybu slunce.

Architektonickou studií to nekončí. Následuje zpracování projektové dokumentace, příprava NZEB projektu, inženýrská činnost a také realizace stavby. Díky kvalitní spolupráci mohu nabídnout zajištění veškerých potřebných služeb až po samotnou realizaci domu na klíč.

Nechávali jsme si dělat návrhy nejen interiérů, ale i exteriérů. Díky návrhům od DomDesign máme nejhezčí dům v okolí. Byli jsme vždy spokojení s profesionálním přístupem a následně s výsledkem. Hlavní devizou byly konzultace k našim představám s možností průběžného komentování návrhů. Můžeme vřele doporučit.

Manželé Rakovi

D LOGO Web ikona.png