Architektonická studie je důležitý začátek, který ukáže možnosti.

Nedílnou součástí, na kterou se zaměřuji, je promyšlený interiér.

Navrhuji neobyčejné domy. Součástí tak může být zelená střecha nebo fasáda s využitím dešťové vody, fotovoltaické panely pro výrobu elektřiny, nebo chytrá elektroinstalace pro pohodlné bydlení. To vše navíc poháněno ekologickou elektřinou.

Zelená střecha nebo fasáda doplní dům o zeleň, a navíc je i funkční, například vytváří příjemné klima, má izolační vlastnosti, nebo zadržuje dešťovou vodu. Ve spojení s kořenovou čističkou filtruje použitou vodu k dalšímu využití.

Fotovoltaické panely přeměňují sluneční energii na vlastní elektřinu. Solární kolektory zase vytváří tepelnou energii pro ohřev vody. Další možností je ekologická elektřina, která nezatěžuje přírodu. Dodavateli jsou voda, vítr, či slunce.

Chytrá elektroinstalace nám pomáhá ovládat celý dům, ten tak bude chytřejší a bezpečnější. Jedním stiskem můžete zhasnout všechna světla, nebo nastavit ideální teplotu v každé místnosti. Pohodlí dopřeje plná automatizace.

Jaké jsou mé další služby?

Nechávali jsme si dělat návrhy nejen interiérů, ale i exteriérů. Díky návrhům od DomDesign máme nejhezčí dům v okolí. Byli jsme vždy spokojení s profesionálním přístupem a následně s výsledkem. Hlavní devizou byly konzultace k našim představám s možností průběžného komentování návrhů. Můžeme vřele doporučit.

Manželé Rakovi