Architektonická studie je důležitý začátek, který ukáže možnosti.

Nedílnou součástí, na kterou se zaměřuji, je promyšlený interiér.

Navrhuji neobyčejné domy. Součástí tak může být zelená střecha nebo fasáda s využitím dešťové vody, fotovoltaické panely pro výrobu elektřiny, nebo chytrá elektroinstalace pro pohodlné bydlení. To vše navíc poháněno ekologickou elektřinou.

Zelená střecha nebo fasáda doplní dům o zeleň, a navíc je i funkční, například vytváří příjemné klima, má izolační vlastnosti, nebo zadržuje dešťovou vodu. Ve spojení s kořenovou čističkou filtruje použitou vodu k dalšímu využití.

Fotovoltaické panely přeměňují sluneční energii na vlastní elektřinu. Solární kolektory zase vytváří tepelnou energii pro ohřev vody. Další možností je ekologická elektřina, která nezatěžuje přírodu. Dodavateli jsou voda, vítr, či slunce.

Chytrá elektroinstalace nám pomáhá ovládat celý dům, ten tak bude chytřejší a bezpečnější. Jedním stiskem můžete zhasnout všechna světla, nebo nastavit ideální teplotu v každé místnosti. Pohodlí dopřeje plná automatizace.

Zpracování studie rekonstrukce domu


Bydlíte ve starším domě a rádi byste jej zrekonstruovali? Nebo uvažujete o koupi domu za účelem přestavby? Zpracovávám studie i na tyto projekty. Doporučuji konzultaci ještě před samotnou koupí domu, v některých případech se tak můžete vyvarovat nepříjemnostem.
Pomoc s výběrem pozemku


Každá stavba domu začíná výběrem pozemku. Proto je důležité si ještě před plánováním domu projít vaše představy, které se při výběru pozemku musí zohlednit. Správný výběr pozemku a jeho situace nám ukáží možnosti pro samotný projekt domu.
Pomoc s výběrem nemovitosti


Rádi byste bydleli podle svých představ, ale nejste si jisti správným výběrem nemovitosti? Pomohu Vám s výběrem, doprovodím Vás na prohlídkách a poradím s možnostmi, které daná nemovitost nabízí. Díky tomu tak můžete předejít nevhodnému výběru nemovitosti.

Jaké jsou mé další služby?

Spolupráce s panem Hrnečkem byla naprosto bezvadná.

Jsme spokojení po všech stránkách, jak po stránce přístupu - osobní

i profesionální, tak po stránce výsledného návrhu interiéru, který jsme následně zrealizovali a to za autorského dozoru pana Hrnečka.

Tímto chci poděkovat za spolupráci.

Robin Filák