Architetktura

Studie je důležitý začátek, který ukáže možnosti.

Zelené a chytré bydlení


Zelená střecha Zelená střecha nebo fasáda doplní dům o zeleň, a navíc je i funkční. Například vytváří příjemné klima, má skvělé izolační vlastnosti, nebo zadržuje dešťovou vodu. Ve spojení s kořenovou čističkou vody filtruje použitou vodu k dalšímu využití. Ekologická energie Fotovoltaické panely přeměňují sluneční energii na vlastní elektřinu. Solární kolektory zase vytváří tepelnou energii pro ohřev vody. Další možností je ekologická elektřina, která nezatěžuje přírodu. Dodavateli jsou voda, vítr, či slunce. Chytrá elektroinstalace Chytrá domácnost nám pomáhá ovládat celý dům, který tak bude chytřejší a bezpečnější. Jedním stiskem můžete zhasnout všechna světla, nebo nastavit ideální teplotu v každé místnosti. Pohodlí dopřeje také plná automatizace a scény.
Pomoc s výběrem pozemku


Každá stavba domu začíná výběrem pozemku. Proto je důležité si ještě před plánováním domu projít vaše představy, které se při výběru pozemku musí zohlednit. Správný výběr pozemku a jeho situace nám ukáží možnosti pro samotný projekt domu.

Na co se ještě zaměřuji?

Spolupráce s panem Hrnečkem byla naprosto bezvadná. Jsme spokojení po všech stránkách, jak po stránce přístupu - osobní i profesionální, tak po stránce výsledného návrhu interiéru, který jsme následně zrealizovali a to za autorského dozoru pana Hrnečka. Tímto chci poděkovat za spolupráci.

Robin Filák