top of page

realizace

Spolu s našimi ověřenými dodavateli vám zajistíme kompletní realizaci na klíč. Ať už se jedná o rekonstrukci stávající nemovitosti nebo vybavení novostavby, zajistíme vám potřebné služby, dodání produktů i plný dohled nad celou realizací.

V rukou odborníků

Žádná realizace není jednoduchá, proto spolupracujeme jen s těmi nejlepšími. Naším cílem je vaše spokojenost a výsledek, který předčí očekávání.

Co máme pod palcem

Zajišťujeme veškeré služby od stavebních úprav až po dodání dekorací. Ale přece jen jsou profese, ve kterých za ty roky vynikáme a umíme je skvěle, podívejte se:

Nábytek pro každou místnost

Zajišťujeme výrobu nábytku na míru do všech místností se specializací na kuchyně. Navrhujeme jednoduchý, čistý a funkční nábytek. Pro výrobu nábytku jsou použity jen ty nejkvalitnější materiály od renomovaných výrobců v některých případech dokonce s doživotní zárukou a naši truhláři využívají ty nejmodernější stroje.

Ověření dodavatelé

Díky mnoha lety ověřené spolupráci s vybranými dodavateli vám můžeme nabídnout kvalitní produkty, pomoc s výběrem, bezproblémové dodání a nejlepší možnou cenu.

Dohodněte si nezávaznou konzultaci

Bez osobního setkání to prostě nejde. Řekneme si vaše představy, zjistíme možnosti a vše potřebné. Úvodní konzultace je nezávazná a v případě zhotovování realizace zcela zdarma.

bottom of page