top of page
Marker line.png

Funkční kancelář

Ergonomie

Ergonomie

Dlouhodobé sezení nám neprospívá a může vést k řadě onemocnění. Doporučuje se na každou hodinu sezení následně pět až dvacet minut stát. Abychom nenarušili náš pracovní harmonogram, můžeme použít kvalitní kancelářskou židli spolu s výškově stavitelným stolem, doplněné o držák na monitor. Díky tomu se tak z každé kanceláře může stát ergonomické pracovní prostředí, které nezatěžuje naše tělo a tím i naše celkové zdraví.

Akustika.jpg

Akustika

Zvýšená hladina hluku má negativní dopady na soustředění osob. To se projevuje podrážděností, únavou nebo poruchou soustředění. Důsledkem je nejen špatný vliv na naše zdraví, ale také horší kvalita odvedené práce. Proto je spravně řešená akustika nezbytným prvkem každého prostoru, ať už se jedná o malou kancelář či velkoplošný openspace. Funkční akustické prvky mohou být zároveň i designovými doplňky řešených prostor.

Akustika
Akustika.jpg
vertikalni-steny.jpeg

Prostředí

Jistě jste si někdy všimli, že prostředí, ve kterém se nacházíte, ovlivňuje Váš pocit nebo vnímání. O to víc, když v tomto prostředí máte vykonávat pracovní činnost. Kvalitní prostředí je pro člověka důležité, proto při návrhu kladu důraz na prvky, jako je správné osvětlení nebo čisté ovzduší. Používám například skleněné příčky pro dostatek denního světla v prostoru, živé zelené stěny pro přírodní čištění vzduchu či certifikovaná svítidla.

Akustika.jpg

Materiály

Ke kvalitnímu prostředí jistě patří i správný výběr materiálů. Vše, co je okolo nás, na nás nějakým způsobem působí. Vlivem slunečního záření a změnami teplot ze sebe tyto materiály vypouští různé látky, které ovlivňují naše zdraví. Proto při výběru materiálu dbám na jeho kvalitu a výrobu, stejně jako při výběru mých dodavatelů. Vetšina mnou vybraných a navržených prvků pochází z recyklované výroby a nezatěžují tak naše okolí.

Dohodněte si návštěvu showroomu

Společně navštívíme showroom vybraného dodavatele, kde si můžete vyzkoušet vystavené produkty nebo prohlédnout vzorníky.

bottom of page