top of page
ARCHITEKTURA

ARCHITEKTURA

Snažím se, aby dům fungoval a dával smysl. Základem je promyšlený interiér, ale nezbytné jsou i další aspekty, jako správné umístění domu na pozemku, výběr vhodných stavebních materiálů či využití prvků udržitelné architektury. Dům tak může být aspoň částečně soběstačný a šetrnější k životnímu prostředí.

INTERIER

INTERIER

Navrhuji jednoduchý, čistý a funkční interiér. Je to prostor, ve kterém žijeme, pracujeme nebo odpočíváme, a kde denně trávíme až 80% našeho času. Interiér není jen o rozmístění nábytku, ale je to dokonalá harmonie, která skvěle funguje. Proto při návrhu vše do detailu promýšlím a vytvářím kvalitní a zdravé prostředí.

REALIZACE

REALIZACE

Spolu s mými ověřenými dodavateli Vám mohu zajistit kompletní realizaci na klíč. Pokud budete realizaci provádět svépomocí nebo s Vašimi řemeslníky, působím jako autorský dozor, kdy zajišťuji řádný dohled. Tím tak získáte jistotu, že výsledná realizace bude splňovat vše potřebné a také bude odpovídat samotnému návrhu.

PRO DEVELOPERY

DEVELOPEŘI

Ve spolupráci s developery zajišťuji nejen návrhy a kompletní realizace interiérů, ale zhotovuji také vizualizace developerských projektů a virtuální prohlídky interiéru či exteriéru. Mé služby zahrnují i spolupráci v rámci klientských změn nebo přípravu a realizaci vzorového bytu nebo domu v připravovaném projektu.

bottom of page