• Facebook
  • Instagram

420 606 060 808

© 2020 DomDesign

Šatny a skříně

 

Dokonalý úložný prostor!

Šatny či šatní skříně jsou nedílnou součástí každého bytu či domu. Slouží nám pro uložení oblečení a dalších potřebných věcí. Nároky jsou tak velké, a to hlavně na prostor. Šatna nebo šatní skříň by ale neměla být jen velká, ale také uspořádaná a promyšlená.

Proč s námi?

Při návrhu se nedíváme jen na obyčejný prostor, kam je možné šatnu či šatní skříň postavit, ale vše do detailu promýšlíme a využíváme i ten nejmenší kousek místa.

Pro dokonalý výsledek je zakázková výroba ta nejlepší varianta, a to hlavně pro vyplnění celého volného prostoru. Vždy najdeme to nejvhodnější řešení podle Vašich představ.

Díky našim zkušenostem z oboru s námi máte jistotu kvalitně a dobře odvedené práce.

Samotnou šatnou či šatní skříní to u nás nekončí, vše vyladíme do posledního detailu. Šatna nebo šatní skříň není jen o samotných policích. Pro pohodlné používání můžete přidat sklopné tyče na ramínka, organizéry, osvětlení a jiné vnitřní vybavení.

A nezapomeňte, první konzultace je zcela ZDARMA!

Úrovně ukládání předmětů

Často používané věci je dobré mít vždy po ruce. Je tak potřeba je uložit v dobře dosažitelné výšce. Naopak méně používané věci tak můžeme uložit do nejvyšších či nejnižších polic.

Často používané věci

Méně používané věci

Zřídka používané věci

Kvalita na prvním místě

I přes široký výběr dodavatelů dbáme na prvotřídní kvalitu. K tomu nám pomáhá například kvalitní kování a vnitřní systémy BLUM s doživotní zárukou.

WIRELI

Kvalitní vnitřní vybavení a LED osvětlení

D LOGO Web ikona.png