Kuchyně

 

Zaměřeno na kuchyně!

Kuchyně je jedna z nejdůležitějších místností každého bytu či domu. V kuchyni se nejen připravují všechny pokrmy, ale setkává se zde celá rodina. Je proto důležité, aby byla navržena správně a splňovala potřebná kritéria. Tedy prostor, ergonomii, funkčnost a také kvalitu.

Proč s námi?

Při návrhu se nedíváme jen na umístění kuchyňské linky, ale zaměřujeme se také na změnu dispozice, stavební úpravy, instalace vody, elektřiny a další technické potřeby.

Nejsme závislí na vlastních produktech, najdeme nejvhodnější řešení podle Vašich představ a finančních možností. Oslovíme kuchyňská studia i zakázkovou výrobu, nabídky společně porovnáme a vybereme tu nejlepší.

Díky našim zkušenostem z oboru s námi máte jistotu kvalitně a dobře odvedené práce.

Samotnou kuchyňskou linkou to u nás nekončí, vše vyladíme do posledního detailu. Kuchyně není jen o samotných skříňkách a pracovní desce. Důležitý je i obklad, osvětlení, vypínače a zásuvky, jídelní nábytek či doplňky.

A nezapomeňte, první konzultace je zcela ZDARMA!

Kuchyňské zóny

Plánování je nejdůležitější krok ke správné a funkční kuchyni, je tak potřeba tento krok nepodcenit. Když bude vše právě tam, kde to budete potřebovat, ušetříte si přecházení po kuchyni sem a tam. Kuchyňskou linku rozdělujeme na pět samostatných zón:

ZÁSOBY

V této zóně ukládáme trvanlivé potraviny jako těstoviny nebo konzervy, ale také například čerstvý chléb. Své místo zde má i lednice.

Úrovně ukládání předmětů

Často používané věci je dobré mít vždy po ruce. Je tak potřeba je uložit v dobře dosažitelné výšce. Naopak méně používané věci tak můžeme uložit do nejvyšších či nejnižších skříněk.

Kvalita na prvním místě

I přes široký výběr dodavatelů a výrobců kuchyní dbáme na prvotřídní kvalitu. K tomu nám pomáhá například kvalitní kování a vnitřní systémy BLUM s doživotní zárukou.

 

Kuchyňskou linku můžete vybavit také drátěným programem, zásuvkovým úložným organizérem nebo vnitřním osvětlením. Využijte tak svou kuchyň naplno!

SCHOCK

Granitové dřezy do každé kuchyně