Sviťte doma 100% ekologickou elektřinou. Naučili jsme se třídit odpad, nosit si vlastní nákupní tašky, a teď se můžeme naučit používat ekologickou elektřinu z obnovitelných zdrojů.

Zelená elektřina neznečišťuje ovzduší a nezatěžuje přírodu. Dodavateli jsou jen voda, vítr, slunce a další obnovitelné zdroje. Elektřina se pro vás získává pouze ze zdrojů v České republice. Připojením k zelené energii můžete udělat zas o kousek víc pro čistší a zdravější životní prostředí. Je to jednoduchý a dostupný způsob, jak se zapojit do jeho ochrany. Podívejte se na hlavní zdroje:

Sviťte doma 100% ekologickou elektřinou. Naučili jsme se třídit odpad, nosit si vlastní nákupní tašky, a teď se můžeme naučit používat ekologickou elektřinu z obnovitelných zdrojů. Zelená elektřina neznečišťuje ovzduší a nezatěžuje přírodu. Dodavateli jsou jen voda, vítr, slunce a další obnovitelné zdroje. Elektřina se pro vás získává pouze ze zdrojů v České republice. Připojením k zelené energii můžete udělat zas o kousek víc pro čistší a zdravější životní prostředí. Je to jednoduchý a dostupný způsob, jak se zapojit do jeho ochrany.