• Facebook
  • Instagram

420 606 060 808

© 2019 DomDesign

Nenavrhuji obyčejné stavby, ale neobyčejné domy. Podívejte se, jak se může změnit obyčejný dům v chytrý nebo soběstačný.

Nenavrhuji obyčejné stavby, ale neobyčejné domy. Stejně jako u interiéru se i u celého domu snažím, aby fungoval a dával smysl. Součástí tak může být zelená střecha nebo fasáda s využitím dešťové vody, fotovoltaické panely pro výrobu vlastní elektřiny, nebo chytrá elektroinstalace pro pohodlné bydlení. To vše je navíc poháněno ekologickou elektřinou. Podívejte se.

Studií to nekončí. Následuje projektová dokumentace, inženýrská činnost a samotná realizace stavby. Díky kvalitní spolupráci mohu nabídnout kompletní zajištění všech služeb až po realizaci na klíč.

Architektonická studie je důležitý začátek, který ukáže možnosti. dům a promyšlený interiér je základ bydlení.

Architektonická studie není jen návrh domu, ale základ bydlení. Je to důležitý začátek, který ukáže možnosti. Nepřizpůsobujte se katalogovým projektům, ale přizpůsobte projekt svým potřebám.

Ctím jednoduchost a funkčnost. Design pro mě neznamená, jak daná věc vypadá, ale také jak funguje. Proto prostor neplním jen nábytkem, ale vytvářím čistý a funkční interiér. Výsledkem je Vaše spokojenost.

2019

Tenisový klub Odry - Návrh a řešení interiéru

Rodinný dům Český Těšín - Návrh a řešení interiéru

Rodinný dům Vestec - Návrh a řešení interiéru

Byt Most - Návrh a řešení interiéru

Byt Praha, ul. Jičínská - Návrh a řešení interiéru

Byt Praha, ul. Čajkovského - Kompletní rekonstrukce interiéru

Byt Praha, ul. Zvěřinova - Návrh a řešení interiéru

Zelená střecha nejen doplní dům o zeleň, ale je i funkční, například vytváří příjemné klima, má izolační vlastnosti, nebo zadržuje dešťovou vodu. Ve spojení s kořenovou čističkou filtruje vodu použitou v domácnosti k dalšímu využití. Stejným způsobem lze vytvořit i zelenou fasádu.

Chytrá elektroinstalace pomáhá ovládat celý dům, a to nejen pro pohodlnější bydlení, ale i pro chytřejší a bezpečnější využití. Jedním stiskem můžete zhasnout všechna světla, zavřít okna, nebo je zastínit. To lze dům naučit i automaticky, předejdete tak například přehřátí interiéru.

Fotovoltaické panely pracují se sluneční energií, kterou mění na vlastní elektřinu pro napájení celého domu, nebo ji uchovávají v bateriích pro pozdější použití. Solární kolektory zase přemění sluneční záření na tepelnou energii, to můžeme využít pro ohřev užitkové vody nebo bazénu.

Ekologická elektřina neznečišťuje ovzduší a nezatěžuje přírodu, dodavateli jsou jen voda, vítr, slunce a další obnovitelné zdroje. Elektřina se pro vás získává pouze ze zdrojů v České republice, připojením k zelené energii můžete udělat zase o kousek více pro čistší a zdravější životní prostředí.

Zelená střecha nejen doplní dům o zeleň, ale je i funkční, například vytváří příjemné klima, má izolační vlastnosti, nebo zadržuje dešťovou vodu. Ve spojení s kořenovou čističkou filtruje vodu použitou v domácnosti k dalšímu využití. Stejným způsobem lze vytvořit i zelenou fasádu.

Feng Shui je tradiční čínské učení, které se zabývá vztahem člověka a jeho životního prostoru. Pokouší se nastolit harmonii v prostoru a umožnit nerušené plynutí energie čchi. Spolu s odborníky v tomto oboru mohu navrhnout celý dům pomocí této tradiční a ověřené metody.

D LOGO Web ikona.png